Logo
CZ

O nás

Výrobní program společnosti BOKI Industries a.s. zahrnuje nyní dvě hlavní skupiny: výrobu a vývoj podlahových, nadpodlažních a stěnových konvektorů a designových radiátorů a dále výrobu plechových dílců včetně finální povrchové úpravy. Nacházíte se na webu, který je věnovaný převážně skupině na výrobu plechových dílců a jejich finální povrchové úpravy.

Našimi obchodními partnery jsou významné firmy v různých oborech, jako je strojírenství, výroba kolejových vozidel, vytápění a klimatizace, elektroprůmysl, zdravotnictví a další. Vyvážíme naše výrobky do většiny evropských států a díky osobnímu přístupu, ověřené spolehlivosti a cenové úrovni stále rozšiřujeme naši klientskou základnu. Cílem společnosti je být profesionální, dynamickou a odpovědnou firmou na vysoké odborné, technické a organizační úrovni, se schopností průběžně se rozvíjet a reagovat na požadavky partnerů. Garantujeme osobní přístup, zejména aktivní pomoc při inovacích a optimalizaci řešení. Soustavně investujeme do dalšího technologického i personálního rozvoje, abychom se mohli vždy řadit ke špičce v našem oboru.

Pro svoji výrobu využívá nejmodernější technologie a excelentní know-how v oblasti laserového řezání, děrování, ohýbání, sváření, broušení, zámečnických a montážních prací, vypěňování a povrchových úprav. Společnost disponuje rozsáhlou sítí smluvních subdodavatelů, což jí umožňuje uspokojit prakticky veškeré potřeby jejích zákazníků. Nabízíme rovněž bohaté znalosti a zkušenosti v oblasti konstrukčních a technologických prací. Jsme schopni dodávat finálně smontované výrobky, což uplatňujeme při výrobě otopných těles značky BOKI HEAT.

Zvláštní stránka je věnována certifikátům kvality, které naše společnost získala.

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám dotaz.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat